Gyártói kiindulópont
Az adott típus gyári műszaki adataival indulunk
Az évjárat, az akkumulátor, a hajtás és a töltési rendszer kivitel szerint eltérhet. Az elektromos autó átvizsgálás ezért nem áll meg a típus szintjén: a helyszíni vizsgálatkor az alvázszámhoz, felszereltséghez és hozzáférhető járműadatokhoz igazítjuk az ellenőrzést.
Opel Mokka-e: gyártói műszaki forráshoz kötött, tisztán elektromos személyautó-modell. A konkrét évjáratot, akkumulátort és hajtást a vizsgált autón külön azonosítjuk.
A gyári kiindulópont
Nem egy típust, hanem egy konkrét autót vizsgálunk
A Mokka-e 2021-től 50 kWh-s, 2023-tól 54 kWh-s csomaggal készül az e-CMP platformon; mindkét változat külön soron szerepel az AVILOO járműlefedettségi listáján („Mokka-e – 50 kWh” és „Mokka-e – 54 kWh”).
A Opel Mokka-e (2021–) gyári adatai: akkumulátorváltozatok – 50 kWh (2021–2023) vagy 54 kWh (2023–); hajtás – elsőkerékhajtás; töltési rendszer – Mahle fedélzeti töltő; AC- és CCS DC-gyorstöltés.
Műszaki adatforrások és ellenőrzés
Test-Achats nyilvános panasz – Mahle fedélzeti töltő gyártói modell- és műszaki dokumentáció; az adatok változatonként és piaconként eltérhetnek.
Utolsó ellenőrzés:
Gyári műszaki adatlap megnyitása- Akkumulátorváltozatok
- 50 kWh (2021–2023) vagy 54 kWh (2023–)
- Hajtás
- elsőkerékhajtás
- Töltési rendszer
- Mahle fedélzeti töltő; AC- és CCS DC-gyorstöltés
Átvizsgálási fókusz
Ezekre a pontokra külön figyelünk ennél a típusnál
A diagnosztika azt mutatja meg, amihez az adott vezérlőegység hozzáférést ad. A fizikai ellenőrzés, a rétegvastagság-mérés és a próbaút ettől független második nézőpontot ad az elektromos autó állapotfelméréshez.
- AC-töltési próba legalább 7,4 kW-on: nem szakad-e meg magától
- Kérdés a fedélzeti töltő cseréjére és a fedezetére (garancia vagy méltányossági kérelem)
- Kérdés hirtelen villamos rendszerleállásra (kialudt kijelző, megszűnt szervokormány)
- AVILOO FLASH mérés a csomagméret azonosításával (50 vagy 54 kWh)
Vásárlás előtti kérdések
Amit nem érdemes csak a hirdetés alapján eldönteni
- 1
Volt-e olyan eset, hogy a nyilvános AC-töltés magától megszakadt?
- 2
Cserélték-e már a fedélzeti töltőt, és milyen fedezettel?
- 3
Volt-e hirtelen villamos rendszerleállás menet közben?
- 4
Melyik csomagváltozat: 50 vagy 54 kWh?
A cél: használható döntési sorrend, nem puszta hibakódlista. A jegyzőkönyvben külön kezeljük, mi lehet kizáró ok, mi indokol alkut vagy további szervizvizsgálatot, és mi az, ami a konkrét használatból következik. A helyszíni vizsgálat nem bontásos és nem helyettesít hosszú távú megfigyelést, ezért a korlátait is világosan jelöljük.
Modell-adatlap
Opel Mokka-e (2021–) — amit a vásárlás előtt tudni kell
Az Opel Mokka-e a Stellantis e-CMP platformján készül, ugyanazon a műszaki bázison, mint a Corsa-e és a Peugeot e-208 — 50 kWh-s, majd 54 kWh-s csomaggal. A típusnál a legfontosabb vásárlás előtti tudnivaló nem az akkumulátor-degradáció, hanem a fedélzeti töltő: a Mokka-e név szerint szerepel azon a listán, amely a Mahle gyártmányú, 11 kW-os fedélzeti töltő hibájával érintett elektromos modelleket sorolja fel. Ez a hiba a töltést és a 12 V-os ellátást egyaránt érintheti, ezért a helyszíni vizsgálatnál a töltési próba kiemelt szerepet kap.
Ami kizárólag erre a típusra igaz: Az Opel Mokka-e azon kevés elektromos modell egyike, amelyet a belga fogyasztóvédelmi szervezet (Test-Achats) nyilvános panasza NÉV SZERINT felsorol a Mahle gyártmányú 11 kW-os fedélzeti töltő hibájával érintett, 2019–2022 között gyártott elektromos Stellantis-modellek között — ezért ennél a típusnál nem elég azt kérdezni, hogy „volt-e töltési probléma”: konkrétan arra kell rákérdezni, hogy cserélték-e már a töltő egységét, és ha nem, kérhető-e fedezet a Mahle-hiba elismerése alapján.
Kulcsadatok
- Csomagváltozatok az AVILOO listáján
- 50 / 54 kWh
- Érintett fedélzeti töltő
- Mahle 11 kW
- Érintett gyártási időszak
- 2019–2022
- A hiba következménye
- töltéskiesés és 12 V-os ellátás kiesése
- Platform
- Stellantis e-CMP (Corsa-e, e-208)
- A fedezet kérdése
- méltányossági kérelem a márkaszerviznél
Akkumulátor-változatok
- Opel Mokka-e 50 kWh (2021–2023): az első változat csomagja, az AVILOO járműlefedettségi listáján „Mokka-e – 50 kWh” néven szerepel.
- Opel Mokka-e 54 kWh (2023–): a nagyobb kapacitású, frissített változat, az AVILOO listáján „Mokka-e – 54 kWh” néven.
- A platform: a Mokka-e a Stellantis e-CMP platformjára épül, amelyen a Peugeot e-208 és az Opel Corsa-e is alapul — ezért a fedélzeti töltővel kapcsolatos hibamintázat platformszintű, nem kizárólag a Mokka sajátja.
- A fedélzeti töltő: a Mahle által szállított 11 kW-os egység, amely a könnyű használati autók 2019 és 2022 közötti gyártású elektromos változataiba került — a név szerinti felsorolásban a Mokka-e is szerepel.
- A fedélzeti töltő egysége a 12 V-os rendszer ellátásáért is felel, ezért a meghibásodása nemcsak a töltést viszi el, hanem a jármű villamos rendszerét is érintheti.
Mit kérdezz az eladótól?
- 1
Volt-e olyan eset, hogy a nyilvános AC-töltés magától megszakadt, különösen 7,4 kW-on? A platform testvérmodelljénél ez volt a fedélzeti töltő hibájának korai jele.
- 2
Cserélték-e már a fedélzeti töltőt, és ha igen, milyen fedezettel? A Mahle 11 kW-os töltő hibája a 2019–2022 között gyártott elektromos Stellantis-modelleknél ismert, és a Mokka-e név szerint szerepel az érintett listán.
- 3
Kért-e a tulajdonos méltányossági kérelmet a szerviznél a töltő cseréjére? Nyugat-Európában a fórumon dokumentált eset szerint a Mahle-töltőkre 8 év garanciát adtak, ezért a fedezetvizsgálat még garancián kívüli példánynál is indokolt.
- 4
Volt-e olyan eset, hogy a jármű villamos rendszere hirtelen kikapcsolt (kialudt kijelző, megszűnt a szervokormány)? A töltő egysége a 12 V-os ellátást is biztosítja, ezért ez a hiba nemcsak a töltést érinti.
- 5
Pontosan melyik változat: 50 kWh-s (2021–2023) vagy 54 kWh-s (2023–)? Az AVILOO járműlefedettségi listáján mindkettő külön soron szerepel.
- 6
Mi az aktuális SoH-érték független vizsgálatból? A Mokka-e-ra nincs nyilvános típusmedián, ezért a viszonyítási alap a 20 típus együttes sávja: 50 000 km-nél 91,2–97,1%, 150 000 km-nél 86,7–93,8%.
- 7
Mennyi a valós hatótáv télen, fűtéssel, és mit mutat a fedélzeti átlag kWh/100 km-ben? Az 50 kWh-s változat gyári WLTP-értéke mintegy 320 km, ami a valós használatban ennél kevesebb.
Ismert hibák és a javítás költsége
Mahle 11 kW-os fedélzeti töltő hibája — a Mokka-e név szerint érintett (2019–2022)
A testvérmodellnél dokumentált esetben a javítás a tulajdonosi beszámoló szerint az autó értékének mintegy negyede volt (260 EUR munkadíjjal); a Mahle-töltőkre Nyugat-Európában a fórumon dokumentált eset szerint a Stellantis 8 év garanciát adott — ezért a kifizetés előtt kérj fedezetvizsgálatot és méltányossági kérelmetA belga fogyasztóvédelmi szervezet (Test-Achats) nyilvános, Stellantis elleni panasza tételesen felsorolja azokat az elektromos modelleket, amelyeknél a Mahle által eredetileg szállított 11 kW-os fedélzeti töltő hibája ismert. A 2019 és 2022 között gyártott autók között szerepel a Peugeot e-208, a Peugeot e-2008, a Citroën ë-C4, az Opel Corsa-e, AZ OPEL MOKKA-E és a DS 3 Crossback E-Tense; a 2020 és 2023 között gyártott hasoncéljárművek között pedig a Citroën ë-Jumpy, ë-SpaceTourer, ë-Berlingo és az Opel Combo-e. Ez a lista azért fontos, mert azt jelenti, hogy a Mokka-e-nál a fedélzeti töltő nem általános „elektromosautó-kockázat”, hanem konkrét, név szerint azonosított típushiba. A platform testvérmodelljénél dokumentált eset mutatja a hiba lefolyását is: egy 2020-as e-208 mintegy 77 000 kilométerrel az autópályán veszítette el a 12 V-os ellátást (kialudt műszerfal, megszűnt a szervokormány, nem nyílt a csomagtartó), és a szerviz a töltő egység cseréjét jelölte meg okként — mert az egység a fedélzeti töltőt és a 12 V-os konvertert is tartalmazza. A korai jel a nyilvános, 7,4 kW-os AC-töltés magától történő megszakadása volt.
Forrás megnyitásaA töltés megszakadása nyilvános AC-töltőn — a hiba legkorábban észlelhető jele
A tünet diagnózisa önmagában alacsony költségű; a tétel akkor válik drágává, ha a töltő egységét cserélni kellA platform testvérmodelljénél dokumentált eset szerint a fedélzeti töltő hibája nem hirtelen jelentkezik: a tulajdonos beszámolója szerint a meghibásodás előtt többször előfordult, hogy a nyilvános, 7,4 kW-os AC-töltés magától megszakadt. Ez az a tünet, amely a helyszíni állapotfelmérésnél a legkönnyebben reprodukálható, és amelyet a Mokka-e-nál is érdemes kifejezetten keresni, mert a hiba ugyanabban a Mahle-egységben van. A tünet önmagában nem bizonyíték, de a töltési próba során dokumentált megszakadás a diagnózis elsődleges célpontjává teszi a töltő egységét.
Forrás megnyitásaAkkumulátor-degradáció
MIT JELENT AZ AKKUMULÁTOR-DEGRADÁCIÓ?
Azt, hogy a hajtóakkumulátor eredeti kapacitásából mennyi veszett el véglegesen. A SoH (State of Health) a megmaradt eredeti kapacitás százaléka: a 92% SoH nem hibakód, hanem annyi, hogy a csomag az új kori energiamennyiségének 92%-át tudja tárolni.
MIÉRT NINCS A MOKKA-E-RA KÜLÖN MEDIÁNÉRTÉK?
Az AVILOO 2026-os jelentése 20 típust vizsgál részletesen, és közülük négyet mutat be példaként — a Mokka-e nincs ezek között, és a nagy svéd és német modelladatbázisok sem közölnek rá önálló tétellistát. Ezért a Mokka-e-ra nem közlünk típusmediánt, mert nem tudjuk forrással alátámasztani. Helyette a viszonyítási alapot a 20 típus együttes sávja és a nagy mintás átlagok adják, a konkrét példányt pedig kizárólag a saját mérése minősíti. Ez önmagában is információ: ennél a típusnál a független mérés értéke nagyobb, mint egy átlagé, mert kevés a nyilvános viszonyítási pont.
VISZONYÍTÁSI ALAP (AVILOO 2026-os jelentése, 500 000+ FLASH-teszt, 20 típus)
- 50 000 km-nél a vizsgált típusok mediánja 91,2% és 97,1% között mozog, a típuson belüli szórás 7,4–10,0 százalékpont.
- 100 000 km-nél a mediánok 88,3% és 95,3% között vannak, a típuson belüli szórás eléri a 13,3 százalékpontot.
- 150 000 km-nél a mediánok 86,7% és 93,8% közé esnek, a típuson belüli szórás pedig akár 16,4 százalékpont is lehet.
A jelentés külön kiemeli, hogy a kisebb akkumulátorokhoz ugyanannyi kilométeren több töltési ciklus tartozik, ezért átlagosan gyorsabban öregszenek — ez az 50 kWh-s Mokka-e-nál hátrány az 54 kWh-s változathoz képest.
SZAVAKBAN — MIT JELENT EZ KM-BEN?
A svéd Carla 2026 júliusában csaknem tízezer valós akkumulátortesztet feldolgozó elemzése szerint az elektromos autók átlagos megmaradt kapacitása 10 000 km-nél 98,6%, 50 000 km-nél 94,4%, 100 000 km-nél 92,4% volt. A degradáció tehát nem lineáris: a legnagyobb esés az első tízezer kilométeren mérhető, utána lassul. Az 50 kWh-s Mokka-e gyári WLTP-hatótávja mintegy 320 kilométer volt; a 92%-os megmaradt kapacitás számítással körülbelül 294 kilométernek felel meg — ez számítás a gyári értékből, nem mért hatótáv, és a valós értéket az időjárás, a sebesség és a fűtés is jelentősen módosítja.
SZAVAKBAN — MIT JELENT EZ PÉNZBEN?
A Mokka-e-nál a pénzügyi kockázat nem elsősorban az akkumulátor kopása, hanem a fedélzeti töltő egysége: a platform testvérmodelljénél dokumentált esetben a javítás az autó értékének mintegy negyedét tette ki. Ez az az összeg, amiért érdemes a vásárlás előtt kifejezetten a töltőre kérdezni, és a fedezet lehetőségét előre tisztázni a márkaszerviznél — mert a Mahle-töltők hibája név szerint ismert, és Nyugat-Európában garanciális utat kapott.
AVILOO-kompatibilitás
IGEN, KOMPATIBILIS — az AVILOO járműlefedettségi listáján az Opel márkánál külön soron szerepel a „Mokka-e – 50 kWh” és a „Mokka-e – 54 kWh”, tehát mindkét változat vizsgálható. A FLASH Test az OBD-2 csatlakozón keresztül, próbaút nélkül, háromperces diagnosztikai szakasszal fut le, és nem a jármű saját SoH-kijelzését közli vissza: az AVILOO saját statisztikai modellel számol, amelyet több százezer hasonló használt járművön tanítottak, és figyelembe veszi a futásteljesítményt, az életkort, a töltési ciklusszámot, a cellafeszültség-szórást és az energiaszámlálókat. Ez a Mokka-e-nál azért értékes, mert a típusra kevés a nyilvános, típusra bontott hiba- és degradációs adat, a nagy mintás összehasonlítás viszont elérhető. Az elemzett adatbázis 500 000+ FLASH-eredményt tartalmaz a 2022–2026 közötti időszakból. Az EVX hivatalos AVILOO-partnerként 40 000 Ft fix csomagdíjért végzi a FLASH-vizsgálatot.
Vásárlás előtti ellenőrzőlista
- 1
Próbáld ki az AC-töltést legalább 7,4 kW-on, és figyeld, hogy nem szakad-e meg magától. A platform testvérmodelljénél ez volt a fedélzeti töltő hibájának korai jele, és a Mokka-e ugyanazt a Mahle-egységet használja.
- 2
Kérdezz rá konkrétan, hogy cserélték-e már a fedélzeti töltőt. A Mokka-e név szerint szerepel azon a listán, amely a Mahle 11 kW-os töltő hibájával érintett, 2019–2022 között gyártott elektromos Stellantis-modelleket sorolja fel.
- 3
Kérj fedezetvizsgálatot és — ha a töltőt nem cserélték — méltányossági kérelmet a márkaszerviznél. Nyugat-Európában a fórumon dokumentált eset szerint a Mahle-töltőkre 8 év garanciát adtak.
- 4
Kérdezd meg, volt-e hirtelen villamos rendszerleállás (kialudt kijelző, megszűnt szervokormány, nem nyíló csomagtartó). A töltő egysége a 12 V-os ellátást is biztosítja.
- 5
Azonosítsd pontosan a változatot: 50 kWh-s (2021–2023) vagy 54 kWh-s (2023–). Az AVILOO járműlefedettségi listáján mindkettő külön soron szerepel.
- 6
Kérj független SoH-mérést. A Mokka-e-ra nincs nyilvános típusmedián, ezért a viszonyítási alap az AVILOO 20 típusos sávja: 50 000 km-nél 91,2–97,1%, 100 000 km-nél 88,3–95,3%, 150 000 km-nél 86,7–93,8%.
- 7
Ellenőrizd a 12 V-os segédakkumulátor korát és állapotát, és kérdezd meg, volt-e indítási vagy ébresztési probléma. Az e-CMP platformon ez a leggyakoribb zavaró hiba.
- 8
Próbáld ki a DC-gyorstöltést is, és figyeld a töltési teljesítményt és stabilitást. Ha bármelyik irányban megszakad a töltés vagy hibát jelez a jármű, a diagnózis elsődleges célpontja a fedélzeti töltő egysége.
- 9
Mérd meg a téli fogyasztást kWh/100 km-ben fűtéssel, és hasonlítsd össze a fedélzeti hatótávbecsléssel. Az 50 kWh-s változat gyári WLTP-értéke mintegy 320 km.
- 10
Emelőn vizsgáld meg a féktárcsákat, a féknyergek mozgását és az alvázat. A rekuperáció miatti tárcsarozsdásodás minden elektromos autónál jellemző, és a téli sózott utak fokozzák.
Gyakori kérdések erről a típusról
Források
- www.test-achats.be/plainte/plaintes-publiques/vice-cach-C3-A9/8380258ba479e8bf95
- forums.automobile-propre.com/topic/prise-en-charge-peugeot-pour-changement-chargeur-embarqu%C3%A9-convertisseur-12v-en-panne-74855
- aviloo.com/en/vehicle-coverage
- aviloo.com/en/blog/buying-a-used-electric-car-why-the-odometer-reading-alone-says-nothing-about-the-battery
- www.autozive.cz/tesla-model-3-ma-dva-typy-baterii
Ajánlás
Opel Mokka-e (2021–) vásárlása előtt kérj helyszíni EVX-állapotfelmérést: a fix csomagdíj 50 000 Ft, az AVILOO Flash akkumulátorvizsgálattal együtt 60 000 Ft, plusz 8 000 Ft kiszállási díj Budapesten és Pest vármegyében, illetve 12 000 Ft Tatabánya, Székesfehérvár és Kecskemét környékén — Budapesten tehát összesen 68 000 Ft.
Következő lépés
Nézzük meg ezt a Opel Mokka-e példányt
Foglaláskor elkérjük a hirdetést, a pontos évjáratot és a helyszínt. Így már az egyeztetéskor a megfelelő vizsgálati keretet tudjuk javasolni.
Használt elektromos autó átvizsgálása vásárlás előtt