Gyártói kiindulópont
Gyári műszaki adatokból, nem találgatásból dolgozunk
Egy típusnév mögött gyakran több évjárat, akkumulátor-kapacitás és hajtásváltozat is meghúzódik. Az elektromos autó átvizsgálás során ezért mindig a konkrét autót azonosítjuk — alvázszám, felszereltség és elérhető járműadatok alapján —, nem a típus általános leírását.
Volvo XC40 Recharge / EX40: gyártói műszaki forráshoz kötött, tisztán elektromos személyautó-modell. A konkrét évjáratot, akkumulátort és hajtást a vizsgált autón külön azonosítjuk.
A gyári kiindulópont
A konkrét autó számít, nem a típusnév
Az XC40 Recharge 2020-ban Twin Motor összkerékhajtással indult (78 kWh, 408 LE), 2023-tól Single Motor hátsókerékhajtású változat is készült (69 vagy 82 kWh). A gyári WLTP-hatótáv kiviteltől függően körülbelül 400–500 km, a DC-töltési csúcs 150 kW, az újabb kiviteleknél 200 kW. 2024-től a modell neve EX40, a műszaki alap változatlan.
A Volvo XC40 Recharge / EX40 (2020–) gyári adatai: akkumulátor – 78 kWh (Twin Motor), illetve 69 vagy 82 kWh (Single Motor); hajtás – összkerékhajtás (Twin Motor) vagy hátsókerékhajtás (Single Motor); gyári wltp – körülbelül 400–500 km, kiviteltől és évjárattól függően; töltés – AC 11 kW; DC 150 kW, az újabb kiviteleknél 200 kW.
Műszaki adatforrások és ellenőrzés
Volvo Cars – XC40 Recharge / EX40 sajtóanyag gyártói modell- és műszaki dokumentáció; az adatok változatonként és piaconként eltérhetnek.
Utolsó ellenőrzés:
Gyári műszaki adatlap megnyitása- Akkumulátor
- 78 kWh (Twin Motor), illetve 69 vagy 82 kWh (Single Motor)
- Hajtás
- összkerékhajtás (Twin Motor) vagy hátsókerékhajtás (Single Motor)
- Gyári WLTP
- körülbelül 400–500 km, kiviteltől és évjárattól függően
- Töltés
- AC 11 kW; DC 150 kW, az újabb kiviteleknél 200 kW
Átvizsgálási fókusz
Erre a típusra jellemzően ezek a szempontok igazak
A diagnosztikai szoftver csak azt mutatja, amihez a vezérlőegység hozzáférést enged. A fizikai átvizsgálás, a rétegvastagság-mérés és a próbaút ehhez ad egy tőle független, kiegészítő nézőpontot.
- A nagyfeszültségű akkumulátort érintő kampányok igazolása alvázszám alapján
- Független SoH-mérés, cellafeszültség-eltérés és hozzáférhető BMS-adatok
- 12 V-os rendszer, töltési rendszer, hőszivattyú és szoftververzió
- Fékek (hátsó tárcsák rozsdásodása), futómű, abroncsok és karosszéria
Vásárlás előtti kérdések
Amire egy hirdetés alapján nem lehet válaszolni
- 1
Single Motor vagy Twin Motor kivitel, és melyik gyártási időszakból?
- 2
Elvégezték-e a nagyfeszültségű akkumulátort érintő visszahívásokat?
- 3
Igazolható-e a szervizelőzmény és a mért akkumulátorállapot?
Használható döntési sorrendet adunk, nem egy puszta hibalistát. Az elektromos autó állapotfelmérés jegyzőkönyvében külön jelöljük, mi lehet kizáró ok, mi ad alapot alkura vagy további szervizvizsgálatra, és mi következik egyszerűen a használatból. A vizsgálat nem bontásos, és nem helyettesíti a hosszú távú megfigyelést — ezt a korlátot is nyíltan jelezzük.
Modell-adatlap
Volvo XC40 Recharge (2020–2023) — amit a vásárlás előtt tudni kell
A Volvo XC40 Recharge a svéd Carla.se 9 954 járművet feldolgozó, AVILOO-diagnosztikán alapuló felmérésében **94,70% SoH-t** ért el 100 000 km után a 69 kWh-s, CATL-cellás változattal — ez a 20 típus rangsorában a 4. hely, és a legjobb nem koreai eredmény. Ugyanakkor a modell 2026-ban egy **64 089 járművet érintő, KBA által felügyelt visszahívást** kapott a nagyfeszültségű akkumulátor moduljainak esetleges hibája miatt, korábban pedig a BECM-vezérlőegység újraindulása miatt indult kampány. Dokumentált EVX-esetünk nincs a típusról, ezért az iparági felmérés és a visszahívások adják az alapot.
Ami kizárólag erre a típusra igaz: A Volvo XC40 Recharge (69 kWh, CATL) az egyetlen nem koreai modell a svéd AVILOO-felmérés első öt helyén 94,70%-os SoH-val 100 000 km után — miközben ugyanez a modell 2026-ban 64 089 darabot érintő, KBA által felügyelt visszahívást kapott éppen a nagyfeszültségű akkumulátor moduljai miatt, vagyis a típusnál a kiváló öregedési adat és a legnagyobb szabályozói beavatkozás ugyanarra az alkatrészre irányul.
Kulcsadatok
- Svéd AVILOO-felmérés 100 000 km-nél (69 kWh, CATL)
- 94,70% (4. hely a 20-ból)
- AVILOO-kompatibilis változatok
- 69 / 78 / 82 kWh
- KBA-visszahívás (2026)
- 64 089 autó · KBA 16691R · R10388
- Dokumentált EVX-esetünk
- nincs — iparági referencia az alap
Akkumulátor-változatok
- 69 kWh (az egy motoros, elsőkerék-meghajtású változat; CATL cellákkal — ez a változat szerepel a svéd felmérésben 94,70%-kal)
- 78 kWh (az összkerék-meghajtású változat; az AVILOO listáján „XC40 Recharge AWD – 78 kWh”)
- 82 kWh (a későbbi AWD és RWD változatok; az AVILOO listáján külön soron)
- A listán emellett az XC40 Recharge T4 és T5 plug-in hibrid változatok is szerepelnek (10,7 kWh), amelyek nem azonosak a tisztán elektromos Recharge-szal
Mit kérdezz az eladótól?
- 1
Melyik változat: 69 kWh (egy motoros), 78 kWh (AWD) vagy 82 kWh? A 94,70%-os svéd medián a 69 kWh-s, CATL-cellás változatra vonatkozik.
- 2
Kérem az alvázszámot, és igazolja a Volvo márkaszerviz, hogy a 2026-os, KBA 16691R / R10388 számú visszahívást (nagyfeszültségű modulok ellenőrzése, szükség esetén cseréje) elvégezték-e.
- 3
Megtörtént-e a 21V109000 kampány szerinti BECM szoftverfrissítés (a nagyfeszültségű rendszer lekapcsolásának megelőzésére)?
- 4
A 21V881000 kampányban kicserélték-e a villanymotor kereszttartóját és a rögzítőcsavarokat?
- 5
Készült-e független akkumulátorvizsgálat (AVILOO FLASH), és megkaphatom a riportot a mért SoH-értékkel és a cellafeszültség-eltéréssel?
- 6
Volt-e bármilyen figyelmeztetés a fedélzeten a nagyfeszültségű rendszerrel kapcsolatban, vagy olyan eset, hogy az autó menet közben veszítette el a vonóerőt?
- 7
Kérhetem a teljes szervizelőzményt, különösen a nagyfeszültségű rendszerrel és a visszahívásokkal kapcsolatos munkákról?
Ismert hibák és a javítás költsége
A nagyfeszültségű akkumulátor moduljainak lehetséges hibája — 64 089 darabos visszahívás (2019–2021)
A visszahívás keretében díjmentes (modulok ellenőrzése, szükség esetén cseréje).2026 szeptemberében a Volvo a KBA által felügyelt visszahívásban **64 089 darab XC40-et** hívott vissza a 2019 és 2021 közötti gyártási időszakból, amelyből 4 531 Németországban volt. Az ok a nagyfeszültségű akkumulátor moduljainak lehetséges hibája, amely bizonyos körülmények között a modulok túlmelegedéséhez és ezzel **tűzveszélyhez** vezethet. A megoldás a modulok ellenőrzése és szükség esetén az érintett modulok cseréje. A hivatalos hivatkozási számok: **KBA 16691R**, gyártói kampánykód **R10388**. A KBA-nak a visszahívás idején anyagi vagy személyi kárról nem volt tudomása.
Forrás megnyitásaA BECM vezérlőegység újraindulása és a nagyfeszültségű rendszer lekapcsolása (2021–2022)
A visszahívás keretében díjmentes (szoftverfrissítés).A 21V109000 számú visszahívás a 2021–2022-es XC40 Recharge példányokat érinti: az akkumulátor-energia vezérlőegység (BECM) mikroprocesszora újraindulhat, és ennek következtében a nagyfeszültségű rendszer lekapcsolhat. A lekapcsolt nagyfeszültségű rendszer a vonóerő elvesztését okozza, ami menet közben balesetveszélyt jelent. A megoldás szoftverfrissítés volt, díjmentesen, a visszahívás 2021. március 30-án kezdődött.
Forrás megnyitásaA villanymotor kereszttartóját rögzítő csavar lazasága vagy hiánya (2021)
A visszahívás keretében díjmentes (kereszttartó- és csavarcsere).A 21V881000 számú visszahívás a 2021-es XC40 BEV példányokat érinti: a motortérben a villanymotor kereszttartóját rögzítő csavar laza lehet vagy hiányozhat, ami csökkenti a jármű szerkezeti védelmét, és baleset esetén növeli a sérülés kockázatát. A megoldás a kereszttartó és a rögzítőcsavarok cseréje, díjmentesen. Ez a tétel azért kerül a listára, mert nem elektronikai, hanem szerkezeti hiba, és a vásárlás előtti emelős ellenőrzésnél külön megvizsgálható.
Forrás megnyitásaAkkumulátor-degradáció
MIT JELENT AZ AKKUMULÁTOR-DEGRADÁCIÓ?
Azt, hogy a hajtóakkumulátor eredeti kapacitásából mennyi veszett el véglegesen. A SoH (State of Health) a megmaradt eredeti kapacitás százaléka — a 94,70% SoH nem hibakód, hanem annyi, hogy a pakk az új kori energiamennyiség 94,70%-át tudja tárolni. A degradáció nem lineáris: az első évben jellemzően gyorsabb, utána lassul, de meg nem áll.
SZÁMOK FUTÁSTELJESÍTMÉNY SZERINT — Volvo XC40 Recharge (69 kWh, CATL): a svéd Carla.se 9 954 járművet feldolgozó felmérése, amely AVILOO-diagnosztikán alapul (2022–2026), a típust **94,70%-kal** mérte 100 000 km után — ez a 20 típus rangsorában a **4. hely**, a legjobb nem koreai eredmény, megelőzve a Polestar 2-t (94,35% és 93,53%), a BMW i3-at (93,77%) és az összes Teslát (a legjobb a Model 3 CATL LFP 93,34%-kal) (forrás: https://www.notateslaapp.com/news/4461/teslas-lfp-batteries-hold-up-best-over-time-in-new-study).
NINCS DOKUMENTÁLT EVX-ESETÜNK Volvo XC40 Recharge-ról. Ezért ezen az adatlapon nem közlünk EVX-mért értéket — a típusra vonatkozó referencia a fenti svéd medián, a konkrét példányt pedig a helyszíni állapotfelmérés és az AVILOO-mérés minősíti.
SZAVAKBAN — MIT JELENT EZ KM-BEN ÉS PÉNZBEN?
A 94,70%-os érték a 69 kWh-s pakkon mintegy 3,7 kWh veszteséget jelent. A változat publikált WLTP-hatótávja körülbelül 400 km, ezért ez nagyságrendileg 20 km-t tesz ki — vagyis a pakk öregedése ezen a típuson önmagában alig észrevehető. A vételárban ennél nagyobb tétel a példányok közötti szórás: az AVILOO szerint ez 150 000 km-nél akár 16,4 százalékpont is lehet, ami ezen a pakkon mintegy 11,3 kWh-t, azaz 60 km körüli hatótáv-különbséget jelent. Emellett a 2026-os visszahívás pont azt a szerkezeti elemet érinti, amelynek állapotát a degradáció méri — ezért ennél a típusnál a mérés és a kampányellenőrzés együtt ad teljes képet.
KORLÁT: a svéd felmérés a különböző akkumulátorméreteket egy-egy modellnév alatt kezeli, és a 94,70%-os adat a 69 kWh-s, CATL-cellás változatra vonatkozik; a 78 és 82 kWh-s változatra külön mediánt nem közöl.
AVILOO-kompatibilitás
IGEN, KOMPATIBILIS. Az AVILOO 2026-os járműlefedettségi listáján a Volvo márkánál az XC40 Recharge több soron szerepel: „XC40 Recharge – 69 kWh”, „XC40 Recharge AWD – 78 kWh”, „XC40 Recharge AWD – 82 kWh” és „XC40 Recharge RWD – 82 kWh”, valamint a plug-in hibrid T4 (10,7 kWh) és T5 változatok (forrás: https://aviloo.com/en/vehicle-coverage). A FLASH Test az OBD-2 csatlakozón keresztül, próbaút nélkül, körülbelül három perc alatt fut le, és nem a jármű BMS-ének saját SoH-értékét közli vissza, hanem független statisztikai modell alapján számol (forrás: https://aviloo.com/en/blog/buying-a-used-electric-car-why-the-odometer-reading-alone-says-nothing-about-the-battery). A XC40 Recharge esetében ez azért lényeges, mert a típusra nincs dokumentált EVX-esetünk, így a mért értéket a svéd 94,70%-os mediánhoz lehet viszonyítani. Az EVX az AVILOO hivatalos partnereként végzi a vizsgálatot: önállóan 40 000 Ft, az állapotfelméréssel együtt 60 000 Ft.
Vásárlás előtti ellenőrzőlista
- 1
Alvázszám alapján ellenőrizd a 2026-os, KBA 16691R / R10388 számú visszahívást (nagyfeszültségű modulok, tűzveszély), és kérj írásos igazolást az ellenőrzésről vagy a modulcseréről.
- 2
Kérdezd meg a 21V109000 (BECM szoftver) és a 21V881000 (motorkereszttartó csavarok) kampányokat is.
- 3
Kérj AVILOO FLASH vizsgálatot, és hasonlítsd az eredményt a svéd 100 000 km-es mediánhoz (94,70%) — ez az egyetlen elérhető viszonyítási alap, mert a típusra nincs dokumentált EVX-esetünk.
- 4
Olvasd ki a cellafeszültség-eltérést és a modulhőmérsékleteket, és jegyezd fel a mérés körülményeit.
- 5
Próbáld ki az AC- és a DC-töltést is, és figyeld a töltési teljesítményt és a hibajelzéseket.
- 6
Nézd meg a fedélzeti hibamemóriát a nagyfeszültségű rendszerrel kapcsolatos bejegyzésekre.
- 7
Emelőn vizsgáld meg a motortér kereszttartójának rögzítését és a csavarok meglétét — erre a 21V881000 kampány vonatkozott.
- 8
Ellenőrizd a 12 V-os segédrendszert és a fedélzeti elektronikát, mert a BECM-hez kapcsolódó hibák itt is megmutatkozhatnak.
- 9
Vizsgáld meg a fűtés és a hőszivattyú működését, mert ez a téli hatótáv kulcsa.
- 10
Hasonlítsd a hirdetett futásteljesítményt a mért SoH-hoz: a svéd adatok szerint 100 000 km-nél 94,70% a medián, ettől lényegesen eltérő érték magyarázatot kér.
Gyakori kérdések erről a típusról
Források
- www.notateslaapp.com/news/4461/teslas-lfp-batteries-hold-up-best-over-time-in-new-study
- www.autohaus.de/automarken/rueckrufe/volvo-xc40-rueckruf-wegen-brandgefahr-durch-hochvoltbatterie-3905718
- api.nhtsa.gov/recalls/recallsByVehicle?make=volvo&model=XC40&modelYear=2021
- aviloo.com/en/vehicle-coverage
- aviloo.com/en/blog/buying-a-used-electric-car-why-the-odometer-reading-alone-says-nothing-about-the-battery
Ajánlás
Volvo XC40 Recharge vásárlása előtt kérj helyszíni EVX-állapotfelmérést: a csomagdíj 50 000 Ft az állapotfelmérésért, az AVILOO Flash akkumulátorvizsgálattal együtt 60 000 Ft, plusz 8 000 Ft kiszállási díj Budapesten és Pest vármegyében, illetve 12 000 Ft Tatabánya, Székesfehérvár és Kecskemét környékén — Budapesten összesen 68 000 Ft.
Következő lépés
Nézzük meg ezt a Volvo XC40 Recharge / EX40 példányt
A foglaláshoz kérjük a hirdetés linkjét, a pontos évjáratot és a helyszínt — ez alapján már előre javasoljuk a megfelelő vizsgálati kört.
Használt elektromos autó átvizsgálása vásárlás előtt